close-btn

Адреса для кореспонденції:

79025, м. Львів, вул. Широка, 1Б
E-mail: [email protected]

Адреса виробництва:

82432, Україна, Львівська обл., Стрийський р-н,
с. Голобутів, вул. Івасюка, 19Б
Телефони: +38 (050) 513 10 11

Про нашу компанію

Товариство з обмеженою відповідальність «Галаквалайн» - так офіційно називається підприємство, яке – одне з небагатьох в Україні – займається розливом та реалізацією природної питної води. В Україні ця вода відома під власною торговою маркою «Срібна»

Само підприємство було засноване в червні 2009 року, як результат більш, ніж 20-річного досвіду його засновників у цій галузі.

Завод, на якому розливається вода «Срібна», розташований у мальовничому кутку Прикарпаття, на південно-східній околиці старовинного села Голобутів, що у Стрийському районі Львівської області. Ці передгір’я Карпат здавна добре відомі прозорими річками та чистим повітрям, а неповторний «пиріг» карпатської землі є найкращим природнім фільтром. Щоб підкреслити екологічну чистоту місцевості, достатньо того факту, що єдиним промисловим підприємством тут є, власне, завод, де розливають «Срібну»

Свердловина № 2-РЕ – джерело води – розташована просто на території заводу. Звичайно, вона обладнана спеціальною каптажною спорудою, та знаходиться у зоні суворого санітарного режиму. Відстань від витоку на поверхню до лінії розливу «Срібної» складає приблизно 34 метри. Це гарантія того, що вода не змінює своїх властивостей, притаманних їй від народження.

Обладнання, яке використовується для розливу, виконане американськими та українськими компаніями, та все, без виключення, сертифіковане в Україні.

Важливо також зауважити, що технологічний процес на заводі побудований таким чином, що не впливає на фізико-хімічний склад води, з неї нічого не вилучається та нічого не додається. Навіть миття бутлів здійснюється без використання хімічних реактивів, а тією ж водою, тільки насиченою озоном, який є потужним окислювачем і виконує функцію знезараження бутлів.

Споживач може бути упевнений, що смакує саме ту воду, що її створила природа сріблястих Карпат. А ми отримуємо задоволення від того, що можемо запропонувати українцям смачну і корисну природну воду «Срібна».

Чи знаєте ви, що...

 1. 70 % поверхні Землі вкриті водою , але придатною до вживання є тільки 1 % цієї води.
 2. 85 % всіх захворювань у світі передається за допомогою води.
 3. Земля являє собою замкнуту систему, схожу на тераріум, а це означає, що вона рідко втрачає або отримує додаткові речовини. А вода, яка існувала на Землі мільйони років тому, зберігається і сьогодні.
 4. Загальна кількість води на Землі становить близько 326 мільйонів кубічних миль. Ми ніколи не будемо мати більше води, ніж маємо зараз.
 5. Хімічна сполука H2O в чистому вигляді в природі не існує. Вода -універсальний розчинник, вона розчиняє в собі все, що зустрічає на шляху. Наприклад, насолоджуючись смаком колодязьної води, виливаємо в себе «компот», склад якого не зміг би відтворити, мабуть, ніхто.
 6. У середньому, наш організм потребує 1,5 - 2 літри рідини в день.
 7. Під час дієти необхідно пити ще більше -  для того ,щоб полегшити виведення шлаків з організму.
 8. У Азербайджані є вода , в якій присутня велика кількість метану. Вона може спалахнути, якщо до неї піднести сірник.
 9. В Антарктиді є озеро , вода в якому в 11 разів солоніша морської і може замерзнути тільки при температурі -50 С
 10. Не можна кип'ятити воду більше одного разу - при повторному кип'ятінні виділяється діоксин - отруйна речовина, що викликає рак. А хлоровану воду взагалі не бажано кип’ятити, тому, що при цьому процесі утворюються хлорорганічні сполуки, які дуже шкідливі для організму.
 11. Вода допомагає знизити можливість серцевого нападу. Після проведення чергових досліджень вчені зробили висновок ,що люди , які вживають близько 6 склянок води щодня , менше перебувають під ризиком серцевого нападу - на відміну від тих людей , які випивають всього 2 склянки .
 12. Людина за своє життя випиває в середньому 35 тон води.
 13. Середньостатистична людина складається з води на 50-80%. Ембріон людини складається з води на 95%, дитина на - 70-80%, а доросла людина - на 50-70%. Тобто, з віком людина "всихає", організм людини зашлаковується і, разом зі зменшенням частки води в організмі, приходять хвороби і старість.
 14. Вода дуже чутливо реагує на наш емоційний стан , вона здатна запам'ятовувати все і записувати на кристалічну решітку оточуюче її енергоінформаційне поле.

 15. У мікрохвильовці небезпечно нагрівати дистильовану воду тому, що вона здатна до перегрівання , тобто,  до нагрівання вище температури кипіння.
 16. Перша пляшка питної газованої води була виготовлена англійцем Джозефом Прістлі в 1767 році.
 17. Людина починає відчувати спрагу, коли її організм втрачає 1% води.
 18. 2% скорочення рівня води в тілі може призвести до 20%-го зменшення розумових і фізичних показників.
 19. Вода може бути безкоштовною, а може бути і дуже дорогою. Найдорожча в світі вода продається в Лос-Анджелесі. Виробники упаковують дорогоцінну рідину зі збалансованим смаком і значенням ph в пляшки зі стразами «Swarovski». Коштує така вода 90 $ за 1 л.