Товариство з обмеженою відповідальність «Галаквалайн» - так офіційно називається підприємство, яке – одне з небагатьох в Україні – займається розливом та реалізацією природної питної води. В Україні ця вода відома під власною торговою маркою «Срібна»
Само підприємство було засноване в червні 2009 року, як результат більш, ніж 20-річного досвіду його засновників у цій галузі.
Завод, на якому розливається вода «Срібна», розташований у мальовничому кутку Прикарпаття, на південно-східній околиці старовинного села Голобутів, що у Стрийському районі Львівської області. Ці передгір’я Карпат здавна добре відомі прозорими річками та чистим повітрям, а неповторний «пиріг» карпатської землі є найкращим природнім фільтром. Щоб підкреслити екологічну чистоту місцевості, достатньо того факту, що єдиним промисловим підприємством тут є, власне, завод, де розливають «Срібну»
Свердловина № 2-РЕ – джерело води – розташована просто на території заводу. Звичайно, вона обладнана спеціальною каптажною спорудою, та знаходиться у зоні суворого санітарного режиму. Відстань від витоку на поверхню до лінії розливу «Срібної» складає приблизно 34 метри. Це гарантія того, що вода не змінює своїх властивостей, притаманних їй від народження.
Обладнання, яке використовується для розливу, виконане американськими та українськими компаніями, та все, без виключення, сертифіковане в Україні.
Важливо також зауважити, що технологічний процес на заводі побудований таким чином, що не впливає на фізико-хімічний склад води, з неї нічого не вилучається та нічого не додається. Навіть миття бутлів здійснюється без використання хімічних реактивів, а тією ж водою, тільки насиченою озоном, який є потужним окислювачем і виконує функцію знезараження бутлів.
Споживач може бути упевнений, що смакує саме ту воду, що її створила природа сріблястих Карпат. А ми отримуємо задоволення від того, що можемо запропонувати українцям смачну і корисну природну воду «Срібна».
Вода дуже чутливо реагує на наш емоційний стан , вона здатна запам'ятовувати все і записувати на кристалічну решітку оточуюче її енергоінформаційне поле.